صفحه اصلی / مطالب و مقالات / جوانسازی پوست / جوانسازی با مزوژل پروفایلو

جوانسازی با مزوژل پروفایلو

آنچه در این مطلب میخوانید

صنعت زیبایی اخیراً در اوج شکوفایی خود قرار گرفته و بطور انفجاری، انبوهی از اصلاحات و نوآوری های جدید را وارد بازار کرده است. پروفایلو، که در ۲۰۱۹ از آن به عنوان محصول سال یاد شده، یکی از محصولات نوآورانه این صنعت است که باعث بهبود رنگ، بافت، آبرسانی و درخشندگی کلی پوست شده، به افزایش استحکام و قابلیت ارتجاعی آن کمک می کند.

مزوژل پروفایلو محصولی نوآورانه است که در ابتدا پوست را از طریق آبرسانی صاف و روشن می کند و پس از آن با تحریک تولید کلاژن و الاستین طبیعی باعث جوانسازی آن می شود. تزریق انواع مزوژل ها ازجمله پروفایلو در مطب دکتر پرستو خسروانی انجام می شود. لطفاً جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن 09162029045 حاصل فرمایید.

پروفایلو (Profhilo) چیست؟

پروفایلو جدیدترین روش جوانسازی پوست است که در بازسازی صورت از آن استفاده می شود. این محصول تزریقی از زمان ورود به بازار در ۲۰۱۵، در اروپا و آمریکا محبوبیت روزافزونی یافته، و به یکی از محبوب ترین درمان های ضد پیری در سراسر جهان تبدیل شده است. پروفایلو با علائم پیری به طور ریشه ای مقابله می کند، و به پوست هایی که خاصیت انعطاف پذیری و استحکام خود را از دست داده اند کمک می کند تا جوان تر به نظر برسند.
پروفایلو پرکننده نیست ولی یک ژل ۱۰۰% اسید هیالورونیک است و به دلیل نتایج چشمگیری که در بازسازی زیستی پوست ایجاد می کند، در دنیای زیبایی طوفانی به پا کرده است. اثرات پروفایلو ظریف، اما فوری است و به مرور زمان افزایش می یابد. این محصول نوآورانه در ابتدا پوست را از طریق آبرسانی صاف و روشن می کند و پس از آن با تحریک تولید کلاژن و الاستین طبیعی باعث جوانسازی آن می شود.

جوانسازی با مزوژل پروفایلو

نقاط تزریق ژل پروفایلو

پس از مشاوره، پزشک متخصص، جهت راحتی بیشتر مراجعه کننده، از بی حسی موضعی در ناحیه ی تزریق استفاده می کند. 2 میلی لیتر اول پروفایلو با استفاده از تکنیک BAP تزریق می شود (در تکنیک BAP دارو در 5 نقطه از هر طرف صورت و در کل در ۱۰ نقطه تزریق می گردد). این تکنیک برای یک سوم پایینی صورت طراحی شده است چرا که یک سوم پایینی صورت به دلیل پدیده افزایش سن، مستعد ابتلا به آتروفی (کاهش حجم) پوست می باشد.
نقاط تزریق ژل پروفایلو به صورت کلی عبارتند از:

البته از آنجا که چهره هر فرد منحصر به فرد است، ممکن است نقاط انتخاب شده بر اساس ساختار صورت کمی متفاوت باشند.
تزریق پروفایلو در این نقاط باعث افزایش حجم زیر پوستی شده و در نتیجه به از بین رفتن چین و چروک های سطحی یا عمیق کمک می کند.

مانند سایر روشهای درمانی، تزریق صحیح پروفایلو در سطح مناسب پوست کاملا اهمیت دارد و نتایج تزریق به مهارت و تجربه فرد متخصص بستگی زیادی دارد. بنابراین این نوع مزوژل تزریقی صرفاً باید توسط پزشکان مجرب و متخصص تجویز شود و از مراجعه به افراد فاقد تخصص کافی در این زمینه خودداری نمایید. تزریق انواع مزوژل ها ازجمله پروفایلو در مطب دکتر پرستو خسروانی انجام می شود. لطفاً جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن 09162029045 حاصل فرمایید.

مزایای تزریق ژل پروفایلو چیست؟

پروفایلو برخلاف فیلرهای پوستی، به جای جایگزینیِ حجم از دست رفته، قادر است تا حجم از دست رفته را دوباره احیا کرده و به دلیل توزیع پذیری بالای خود در نواحی نیازمند حجم، قرار گیرد. این ویژگی های پروفایلو آن را به درمانی ایده آل برای بهبود حالت ارتجاعی و سفتی پوست در نواحی همچون گردن، اطراف دهان و دست ها بدون ایجاد ظاهری مصنوعی تبدیل کرده است.
پروفایلو نتایج سریع و طولانی مدتی در درمان شلی پوست، تقویت رنگ و بافت و آبرسانی پوست، درخشندگی، افزایش استحکام و قابلیت ارتجاعی پوست ایجاد می کند و همچنین، باعث ترمیم پیری و افتادگی آن می شود.
اغلب افراد جهت افزایش سفتی و رفع افتادگی پوست، انجام تزریق پروفایلو در نواحی بین گونه و چانه را تقاضا می کنند. پروفایلو نتایج قابل توجهی را در زمینه لیفت صورت به ارمغان آورده و ظرف تنها 8 هفته ظاهر ناحیه بین گونه و چانه را بهبود می بخشد. توصیه ما این است که این فرایند در دو جلسه درمانی با فاصله 4 هفته انجام شود. به طور کلی، تزریق پروفایلو می تواند مزایای زیر را برای افراد به همراه داشته باشد:

چند بار تزریق پروفایلو مورد نیاز است؟

برای کسب بهترین نتایج ما به متقاضیان پیشنهاد می دهیم تا 4 میلی لیتر پروفایلو را در 2 جلسه (هر کدام 2 میلی لیتر) با فاصله یک ماه تزریق کنند. در برخی موارد که علائم پیری شدید تر هستند، امکان دارد به تزریق 8 میلی لیتر دارو در 4 جلسه درمانی نیاز باشد.

عوارض جانبی پروفایلو چیست؟

بلافاصله پس از درمان امکان بروز مقداری قرمزی در ناحیه تزریق ژل لب و اندکی خارش، حساسیت به لمس و تورم در ناحیه درمانی وجود دارد. این موارد معمولا ظرف 24 ساعت برطرف می شوند. در صورتی که شما به یک پزشک متخصص مراجعه کنید، هرگز عوارض غیر طبیعی تزریق پروفایلو شامل عفونت را تجربه نخواهید کرد.

پروفایلو برای چه کسانی مناسب است؟

هر کسی که مایل است بعد از ۳۰ سالگی پوست خود را محکم و درخشان، و در شرایط خوبی نگه دارد می تواند از تزریق پروفایلو سود ببرد. بعد از ۳۰ سالگی روند کاهش کلاژن ، اسید هیالورونیک و الاستین در بدن آغاز می شود و پوست شروع به سستی و افتادگی می کند. این فرایند در برخی، با سرعت بیشتری پیشروی می کند و ظاهر فرد را پیرتر از آنچه هست نشان می دهد. در اینگونه موارد این محصول کمک کننده است. پروفایلو همچنین، با تقویت کلاژن و الاستین پوست و افزایش میزان آبرسانی به آن، می تواند در جوانترها اثر پیشگیری کننده بیشتری داشته باشد.

نتایج تزریق پروفایلو

اثرات پروفایلو فوری است. شما بلافاصله بعد از اولین تزریق تفاوت را مشاهده خواهید کرد و متوجه روشن تر، سفت تر و صاف تر شدن پوست می شوید. با گذشت زمان، این اثرات افزایش می یابد و بسته به فرد، می تواند تا شش ماه ادامه یابد. حداکثر اثر پروفایلو معمولاً ۲ ماه پس از دومین تزریق مشاهده می شود که با سفتی و کشیدگی پوست همراه است و پوست را مرطوب تر، سالم و جوان تر می نمایاند. این تزریق، هم یک “داربست پوستی” ایجاد می کند که پوست را سفت و لیفت می کند و هم از طریق عمل آبرسانی و تحریک کنندگی HA کیفیت بافت پوست را افزایش می دهد.

ماندگاری نتایج پروفایلو

پروفایلو یک درمان موقت است و اسید هیالورونیک تزریق شده کاملا در داخل پوست تجزیه می شود و هیچ اثری از خود باقی نمی گذارد. بهبود در سفتی، کشش و کیفیت کلی پوست تا ۶ ماه طول می کشد و برای حفظ نتایج، تکرار تزریق های ۱ یا ۲ جلسه ای از حدود ۶ ماه به بعد توصیه می شود.

پروفایلو و فیلر

پروفایلو و پرکننده های پوستی هر دو مبتنی بر اسید هیالورونیک هستند و هر دو به پوست تزریق می شوند و در لیفت کردن و جوانسازی آن موثرند. اما تفاوت هایی بین آنها وجود دارد. در پرکننده های پوستی، علاوه بر اسید هیالورونیک از مواد اضافی نیز استفاده می شود. این محصولات در مناطق خاصی از پوست های شل و لاغر تزریق می شوند تا حجم از دست رفته را جبران کنند و آسیب های پوستی را ترمیم کرده، سطح کلاژن و الاستین طبیعی پوست را افزایش دهند. مزایای پروفایلو نسبت به پرکننده ها شامل موارد زیر است:

پروفایلو و بوتاکس

بوتاکس با شل کردن عضلات خاصی، باعث صاف شدن چین و چروک ها می شود و همچنین باعث ترمیم طبیعی پوست در نیمه بالای صورت می گردد. بوتاکس و پروفایلو هر دو مورد تایید FDA هستند و برای اهداف ضد پیری استفاده می شوند. اگرچه پروفایلو یکی از جدیدترین درمان های ضد پیری است، اما جایگزین بوتاکس نمی شود. از آنجا که این دو محصول روی مناطق مختلفی از صورت و پوست صورت کار می کنند، گاهی اوقات بهترین نتیجه وقتی به دست می آید که با هم انجام شوند.

آیا می توان پروفایلو و بوتاکس را به صورت ترکیبی استفاده کرد؟

از آنجایی که این روش ها نواحی متفاوتی از صورت و پوست را درمان می کنند، گاهی اوقات بهترین نتایج هنگامی بدست می آید که از آن ها به صورت همزمان استفاده شود. به دلیل اینکه بوتاکس در درمان خطوط ناشی از حالات چهره تاثیرگذاری بیشتری دارد، می توان از آن در درمان خطوط پیشانی و کنار چشم استفاده کرد. در همین حال، می توان برای بهبود حالت ارتجاعی ناحیه پایینی صورت به طور همزمان از پروفایلو نیز استفاده کرد.
برای مثال، بیمارانی که دارای نوار های دائمی پلاتیسما در نواحی گردن خود هستند، می توانند به صورت همزمان از فرایند های بوتاکس و پروفایلو بهره مند شوند. این روش های درمانی به تایید سازمان غذا و داروی آمریکا (FDA) رسیده و کاملا ایمن می باشند. مشاوره حضوری با پزشک با تجربه در انتخاب مناسب ترین روش درمانی به افراد کمک می کند.


آدرس مطب : شهرکرد ، خیابان فردوسی ، حدفاصل چهارراه مولوی و چهارراه فردوسی ، مجتمع پالادیوم ، طبقه دوم
تلفن : 32263360 - 038

درباره این موضوع مطالب بیشتری بخوانید

نظرات کاربران درباره این مطلب :
برای متن پیام فقط از حروف فارسی استفاده کنید .
این فرم صرفا جهت دریافت نظرات ، پیشنهادات و انتقادات کاربران در مورد مطلب فوق میباشد .
به سوالات پزشکی در این بخش پاسخ داده نمیشود .
از ارسال پیام های تبلیغاتی در این بخش خودداری نمایید .
حداکثر طول مجاز برای متن پیام 500 کاراکتر است .
نام و فامیل :
تلفن :
ایمیل :
متن پیـام :
روش های مختلف ایجاد تقارن و زاویه سازی خط فکروش های مختلف ایجاد تقارن و زاویه سازی خط فک

تقارن و زاویه فک یکی از معیارهای زیبایی است ، گاهی اوقات با تزریق فیلر ، پرکننده‌ ها یی مانند تزیق چربی و کشیدن پوست می تواند به نتیجه دلخواه رسید . ... ادامه مطلب

درمان تعریق شدید زیر بغل با تزریق بوتاکسدرمان تعریق شدید زیر بغل با تزریق بوتاکس

تزریق بوتاکس ، علاوه بر انجام روش های جوانسازی پوست و رفع چین و چروک و خطوط پوستی کاربرد مهم دیگری چون رفع تعریق بیش از حد را نیز بر عهده دارد . ... ادامه مطلب

تزریق ژل لب مدل طبیعی یا نچرالتزریق ژل لب مدل طبیعی یا نچرال

تزریق ژل لب طبیعی و نچرال است که علاوه بر زیبایی طبیعی ، بتواند نافرمی های آن را اصلاح کند. بهترین روش تزریق ، فیلرهای هیالورونیک اسید است . ... ادامه مطلب

کاربرد لیزر کیوسوئیچ در جوانسازی و رفع مشکلات پوستیکاربرد لیزر کیوسوئیچ در جوانسازی و رفع مشکلات پوستی

لیزر کیوسوئیچ با بهره گیری از پیشرفته ترین تکنیک های روز دنیا ، بهترین درمان برای ضایعات پیگمانته (انواع لک ها) و از بین بردن خالکوبی می باشد . ... ادامه مطلب

اگزوزوم؛ جدیدترین روش جوانسازی با استفاده از سلول های بنیادیاگزوزوم؛ جدیدترین روش جوانسازی با استفاده از سلول های بنیادی

اگزوزوم تراپی پوست و صورت یک رویکرد پیشگامانه برای جوانسازی صورت است که از قدرت ارتباطات سلولی بهره می برد. ... ادامه مطلب

جوانسازی با مزوژل پروفایلوجوانسازی با مزوژل پروفایلو

پروفایلو ، که در ۲۰۱۹ از آن به عنوان محصول سال یاد شده، یکی از محصولات نوآورانه است که باعث بهبود رنگ ، بافت ، آبرسانی و درخشندگی کلی پوست می شود ... ادامه مطلب

مزوژل جالپرو چیست و چه کاربردی دارد؟مزوژل جالپرو چیست و چه کاربردی دارد؟

مزوژل جالپرو چین و چروک های سطحی را رفع نموده و به پوست صورت شما و نواحی مختلف بدن از قبیل ، گردن ، شانه و سینه لطافت و درخشندگی بی نظیری خواهد بخشید ... ادامه مطلب

مزوژل چیست و چه کاربردی دارد ؟مزوژل چیست و چه کاربردی دارد ؟

مزوژل یک روش درمانی بسیار جدید است . این روش یکی از بهترین درمان ها برای آسیب های پوستی ، جوانسازی پوست و رفع چین چروک پوست است . ... ادامه مطلب

روشهای پیشگیری و درمان چین و چروک های عمیق پیشانیروشهای پیشگیری و درمان چین و چروک های عمیق پیشانی

اگر چین و چروک پیشانی شما زیاد شده است و به دنبال روشی برای درمان و رفع چروک پیشانی هستید، در این مطلب همراه ما باشید تا به طور کامل توضیح دهیم . ... ادامه مطلب

بوتاکس میگرن چیست و برای چه کسانی مناسب است؟بوتاکس میگرن چیست و برای چه کسانی مناسب است؟

بوتاکس برای درمان میگرن یکی از معدود روشهای موثر برای رفع این بیماری است که با هزینه و عوارض حداقلی بهبودی چشمگیری دارد. ... ادامه مطلب

چگونه استرس روی پوست تاثیر می گذارد؟چگونه استرس روی پوست تاثیر می گذارد؟

تاثیر استرس روی جوش صورت به دلیل رابطه مستقیم پوست و سیستم عصبی بدن است. ... ادامه مطلب

تزریق بوتاکس؛ نحوه تزریق و اثرگذاری در جوانسازی پوستتزریق بوتاکس؛ نحوه تزریق و اثرگذاری در جوانسازی پوست

تزریق بوتاکس معمولاً برای از بین بردن خطوط پیشانی،خطوط پنجه کلاغی کنار چشمها که هنگام خندیدن بیشتر نمایان میشوند، خط اخم و چروک دور لب استفاده میشود ... ادامه مطلب

دکترپرستوخسروانی درسال 1386تحصیلات خود رادر رشته دکتری عمومی در دانشگاه علوم پزشکی اصفهان به پایان برده و درسال 1393 با کسب رتبه ممتازی دکتری تخصصی پوست و مو ازدانشگاه علوم پزشکی اصفهان اخذ کرده و سپس موفق به دریافت بورد تخصصی بیماری های پوست و مو گردیدند.

تغییر ساعات کاری کلینیک به علت شیوع کرونا

ساعت کاری کلینیک :

شنبه تا چهارشنبه؛ صبح ها از ساعت 10:30الی 12:30
شنبه تا چهارشنبه؛ عصرها از ساعت 15 الی 19
پنجشنبه ها؛ از ساعت 10 الی 13

تلفن تماس جهت رزرو نوبت : 03832263360 - 03832263361
نوبت دهی اینترنتی: www.drkhosravani.ir

طراحی و راه اندازی وب سایت : گروه نرم افزاری پزشک آنلاین - 09128883465