منو

تزریق ژل یا فیلر

تزریق ژل یا فیلر کلینیک دکتر پرستو خسروانی شهرکرد

تزریق ژل یا فیلر روشی سریع برای ایجاد اصلاحات مختلف در صورت ازجمله بازگرداندن و افزایش حجم صورت، افزایش حجم لب ها، کاهش چین و چروک و خطوط اخم و خنده و ... است. امروزه تزریق ژل یا فیلر بعد از انجام بوتاکس پرکاربردترین عمل زیبایی در جهان است. تزریق ژل توسط پزشک متخصص با استفاده از برترین برندهای معتبر و مورد تایید وزارت بهداشت، با نهایت دقت و ظرافت با هدف افزایش زیبایی شما به کمک برجسته سازی لب و گونه ها و بهبود زاویه چانه و فک و از بین بردن خطوط چین و چروک صورت (خط خنده، خط اندوه، خط اشک و گودی زیرچشم) انجام می شود.

تزریق ژل خط خنده
حركت عضلات صورت ما در هنگام لبخند زدن و خندیدن موجب ایجاد چین در پوست شده، و چین و چروک هایی را به وجود میآورد كه به خطوط خنده معروف است. با ما صحبت کنید، ما به شما کمک خواهیم کرد که بهترین شیوه برای از بین خط خنده را انتخاب کنید.

تزریق ژل خط اخم
خط اخم بین دو ابرو به صورت دائمی روی پوست صورت شما موجب می شود چهره شما عبوس و حتی پیرتر از سن واقعی تان جلوه کند. با ما صحبت کنید، ما به شما کمک خواهیم کرد که بهترین شیوه برای از بین خط اخم را انتخاب کنید.

تزریق ژل چروک چشم
خنده، تمرکز اخم و هر زمان که عضلات صورتتان منقبض می شوند پس از گذشت زمان و انقباضات مکرر، خطوط و چین و چروک اطراف چشم و گودی زیر چشم شروع می شود و چشمانی خسته وافتاده در شما نمایان می شوند. با ما صحبت کنید، ما به شما کمک خواهیم کرد که بهترین شیوه برای از بین چروک چشم را انتخاب کنید.

تزریق ژل چروک پیشانی
بالا بردن ابروها، تمرکز کردن یا اخم کردن، و هر زمان که عضلات پیشانی شما منقبض می شوند پس از گذشت زمان و انقباضات مکرر، خطوط و چین و چروک پیشانی شروع می شود و چهره ای خسته و افتاده در شما نمایان می شوند. با ما صحبت کنید، ما به شما کمک خواهیم کرد که بهترین شیوه برای از بین چروک پیشانی را انتخاب کنید.

تزریق ژل چروک گردن
بالا رفتن سن، ژنتیک و وراثت، تغییرات هورمونی عوامل پررنگ نمایان شدن خطوط گردن چین و چروک گردن و افتادگی پوست گردن است که موجب می شود فرمی نامزون و نازیبا به ناحیه گردن شما بدهد. با ما صحبت کنید، ما به شما کمک خواهیم کرد که بهترین شیوه برای از بین چروک گردن را انتخاب کنید.

تزریق ژل چروک دست
چین و چروک و پیری دست یکی از مواردی است که زیبایی دست ها را تحت تاثیر قرار می دهد، و موجب میشود با این که جوان هستید فرم دستان یک فرد مسن را داشته باشید. با ما صحبت کنید، ما به شما کمک خواهیم کرد که بهترین شیوه برای فرم دادن به دستان خود را انتخاب کنید.

تزریق ژل لب
بسیاری افراد از لب های نازکی دارند یا لب هایشان فرم ایدهآلی که می خواهند را ندارد. همچنین بالا رفتن سن به چروک های ریز اطراف لب ها منجر شده است. با ما صحبت کنید، ما به شما کمک خواهیم کرد که بهترین شیوه برای فرم دادن به لب هایتان را انتخاب کنید.

تزریق ژل بینی
بسیاری از افراد، فرم بینی خود را دوست ندارند و تمایل به داشتن بینی صاف و بدون تورفتگی هستند و نمی خواهند دست به روش های تهاجمی یا جراحی بزنند و در عین حال بینی متناسب با اجزای صورتشان داشته باشند. با ما صحبت کنید، ما به شما کمک خواهیم کرد که بهترین شیوه برای فرم دادن به بینی خود را انتخاب کنید.

تزریق ژل گونه
گونه بخش بسیار مهم میانه صورت است که معمولاً با بالا رفتن سن می افتد و حالت برجسته بودن خود را از دست می دهد. با ما صحبت کنید، ما به شما کمک خواهیم کرد که بهترین شیوه برای فرم دادن به گونه خود را انتخاب کنید.

تزریق ژل چانه
اگر فکر کردن مداوم به اینکه چانه شما بدشکل است یا خیلی به طرف بیرون آمده است، یا افتادگی چانه و شل شدن فرم آن باعث نگرانی و اضطراب برایتان شده است، با ما صحبت کنید، ما به شما کمک خواهیم کرد که بهترین شیوه برای فرم دادن به چانه خود را انتخاب کنید.

ماندگاری و نتایج تزریق ژل یا تزریق فیلر
نتایج تزریق ژل معمولاً بلافاصله بعد از پایان تزریق ژل قابل مشاهده خواهد بود، اما روند ظهور آثار و نتایج مثبت تزریق ژل ظرف دو هفته بعد از عمل همچنان ادامه خواهد داشت. علت آن هم این است که ژل بعد از آنکه در زیر پوست تزریق شد، به تدریج رطوبت جذب می کند و اصطلاحاً می رسد. بلافاصله بعد از پایان تزریق ژل ممکن است ورم مختصری در محل تزریق ایجاد شود که ظرف چند روز برطرف خواهد شد.
ظهور نتایج ژل های سازگار از نظر زیستی معمولاً چند هفته زمان می برد و ممکن است به 3 یا تعداد بیشتری جلسات تزریق برای دستیابی به نتایج نهایی نیاز باشد. دوام و ماندگاری نتایج تزریق ژل به نوع ژل مورد استفاده، میزان پایداری آن و موضع محل عمل بستگی دارد. اغلب ژل های کربوهیدراتی در حدود 6 تا 24 ماه دوام خواهند داشت.


آدرس مطب : شهرکرد خیابان کاشانی نبش خیابان وارث جنب اداره حج و اوقاف کوچه بیست وچهار
تلفن : 32263360 - 038

درباره این موضوع مطالب بیشتری بخوانید

لیزر الکساندرایت؛ بروزترین دستگاه لیزر موی زائد

لیزر موهای زائد یکی از موثرترین روش‌ ها برای از بین بردن موهای زائد به طور دائمی می‌ باشد. لیزر موهای زائد روشی ایمن، مؤثر و دائمی نسبت به هر روش دیگری مانند اپیلاسیون، تراشیدن، اصلاح و الکترولیز است. ... ادامه مطلب

شایعات و واقعیاتی در مورد کرونا

تب، سرفه، تنگی نفس و مشکلات تنفسی حاد از جمله اصلی ترین علائم بیماری کرونا محسوب می شوند. درخصوص این بیماری استرس نداشته باشید ولی به شدت هوشیار باشید و این بیماری را جدی بگیرید. ... ادامه مطلب

پانچ صورت؛ بهترین روش درمان جای جوش عمیق

وقتی آکنه ها، اسکارها و التهاب ها از خود جای خوشایندی در صورت بر جا می گذارند، عمل های زیبایی مانند عمل پانچ صورت می تواند این ظواهر ناخوشایند را رفع کرده و پوست را صاف و شفاف کند. ... ادامه مطلب

دکترپرستوخسروانی درسال 1386تحصیلات خود رادر رشته دکتری عمومی در دانشگاه علوم پزشکی اصفهان به پایان برده و درسال 1393 با کسب رتبه ممتازی دکتری تخصصی پوست و مو ازدانشگاه علوم پزشکی اصفهان اخذ کرده و سپس موفق به دریافت بورد تخصصی بیماری های پوست و مو گردیدند.

تغییر ساعات کاری کلینیک به علت شیوع کرونا

ساعت حضور پزشک :
شنبه تا چهارشنبه؛ عصرها از ساعت 15 الی 19

ساعت کاری کلینیک :
شنبه تا چهارشنبه؛ صبح ها از ساعت 10 الی 13
شنبه تا چهارشنبه؛ عصرها از ساعت 15 الی 19
پنجشنبه ها؛ از ساعت 10 الی 13

تلفن تماس جهت رزرو نوبت : 03832263360 - 03832263361
نوبت دهی اینترنتی: www.drkhosravani.ir

طراحی و راه اندازی وب سایت : گروه نرم افزاری پزشک آنلاین - 09128883465