دکتر پرستو خسروانی

متخصص پوست ، مو و زیبایی


پل ارتباطی

تزریق ژل

برای جوان سازی صورت روش های متفاوتی امروزه توسط متخصصین پوست ارائه می شود که هر کدام دارای معایب و مزایای خود می باشند. در ابتدا با مراجعه به متخصص پوست میزان آسیب دیدگی پوست شما و هم چنین نیاز های پوست برای جوان تر و زیبا شدن بررسی می شود . درنهایت روشی مناسب که بهترین نتیجه را در پی داشته باشد برای شما انجام خواهد گرفت . تزریق ژل یکی از بهترین روش هاست که قصد داریم در ادامه به توضیح آن بپردازیم.

کاربرد تزریق ژل

تزریق ژل به دو منظور انجام می گیرد یکی از بین بردن چین و چروک های صورت و دیگری باعث ایجاد برجستگی و پر کنندگی درنقاط دلخواه شما می شود .برای مثال برای فرم دهی و برجسته سازی لب ،گونه و چانه می توان از تزریق ژل استفاده کرد.

برای انجام تزریق ژل لازم است که در ابتدا یک جلسه مشاوره نزد متخصص پوست داشته باشید و سپس نحوه استفاده از پر کننده های پوستی برای بهبود ظاهر صورت مورد نظر بیمار توسط پزشک متخصص مشخص می شود.

تزریق ژل چگونه انجام می شود؟

در کنار فیلر ها و یا همان ژل ها مواد بی حسی برای بیمار تزریق و یا از پمادهای بی حس کننده ی موضعی استفاده می شود و با توجه به محل مورد نظر و حجم لازم جهت تزریق با استفاده از ژل هایی که در حجم های مختلف به صورت آماده ، استریل وآماده به تزرق موجود می باشد چند نقطه در نظر گرفته می شود و ازهمین نقاط ژل ها در چند جهت به زیر پوست وارد می شود تا به شکل مورد نظر پزشک و بیمار برسد.

تزریق ژل برای از بین بردن چین و چروک های صورت

در کنار روشی مانند بوتاکس تزریق ژل هم باعث پنهان کردن چروک ها می شود به این صورت که بعد از وارد شدن به چروک های عمیق فضای خالی به وجود آمده و چین های صورت را پر می کند و دیگر چروک ها دیده نخواهند شد. تزریق ژل برای از بین بردن خط اخم و خط لبخند و چروک های کوچکی که اطراف لب به وجود می آیند بسیار نتیجه بخش خواهد بود.این درمان در حدود ۳۰ تا ۶۰ دقیقه زمان می برد و این موضوع بستگی به اندازه ناحیه تحت درمان دارد.اما مواد وارد شده بعد از مدتی جذب بدن می شوند و از تاثیر گذاری آنها کاسته می شود که بیمار دوباره باید با مراجعه به متخصص پوست این روش را تکرار کند.

با تشکر مدیریت سایت دکتر پرستو خسروانی متخصص پوست و مو


آدرس مطب : شهرکرد خیابان کاشانی نبش خیابان وارث جنب اداره حج و اوقاف کوچه بیست وچهار
تلفن : 32263360 - 038
خدمات کلینیکخدمات درمانیصفحه اصلیبیوگرافیتجهیزات و دستگاه هاگالری تصاویرپکیج تخفیفیخدمات زیباییپوست و موبیماری های ناخنمطالب مراقبت های پوستیسوالات پزشکیپیام های کاربرانروزها و ساعات کار مرکز